Czesc, Jezdze happy 316 (tylko benzyna, bez gazu) no i pierwszy problem odkad mam to auto: pojawilo sie silne falowanie obrotow, ale tylko na jedynce, sprzegle juz puszczonym calkowicie i przy mocniej wcisnietym pedale gazu. Bieg jalowy w zasadzie rownomierny, chociaz jakies tam minimalne wahniecia zdarzaja sie. Na dwojce, trojce itd problemu brak. Ktos wie, o co tu moze jezdzic? -- Jak mowi moj kuzyn, jest jeden Bog - a jego imie to BMW. ;-)