Witam Od pewnego czasu zauważyłem ze w swojej e87 po wrzuceniu 3 biegu autko łapie chwilowego zmuła i przerywa, dzieje się to przeważnie na zimnym silniku i to sporadycznie bo czasami jest ok. Natomiast już w poźniej w trasie nie ma żadnego problemu. Czego to może byc objaw ?
tak ten z wieksza iloscia przycisków, nieznalazłem tez wersji oprogramowania jaka mam wiec co taka aktualizacja moze wniesc ewnetulanie gdzie mogłbym cos takiego zrobic bo w ASO to raczej tanio nie bedzie
Witam posiadam e87 z 2009 z systemem idrive, w ustawieniach nie znalazłem opcji aktualizacji systemy, po wpisaniu vinu na stronie również nie wyświetlają się żadne pliki i stąd moje pytanie czy jest w ogóle taka możliwość aktualizacji?
Witajcie Nabyłem niedawno E87 z 2009 z pakietem idrive i mam problem ze sparowaniem telefonu. Nie mam nigdzie opcji jak to zrobić na ekranie nie wyświetla się w ogóle opcja TELEFON dodam, i drugi problem mam czujniki parkowania z tyłu po wrzuceniu wstecznego również na ekranie się nic nie pojawia. Czy to może byc wina oprogramowania?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.