Wreszcie kupiłem bmw ale nie e-30 cabrio tylko e-36 coupe z silnikiem 1.8 IS. fajne autko różnica miedzy escortem a tym zajebista . (nie chce innego auta) jednak co bmw to bmw. foty wkleje moze jutro. POZDRAWIAM!!!
dzieki za pomoc na pewno sie pochwale.do tej pory jezdzilem escortem cabrio rs z turbo ale jednak to prawda ze ford g... wort. 2 lata bez usterki ale ostatnio szok a bmw zawsze gdzies mi tam sie przewijalo i tylko temu mialem forda ze bejce byly wtedy dla mnie za drogie ale teraz musze to zmienic. Sentyment gora.
witam nosze sie z zamiarem kupna e-30 cabrio 2.5l . prosze o porady na co zwracac uwage. prosze takze o info. zwiazane z tym autkiem i silnikiem . z gory dzieki.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.