Witam nabylem niedawno poliftowa e60, odkrylem ze posiada gniazdo aux i usb, wiec probowalem podlaczyc telefon przez aux ale zadnego odzewu, to samo z usb, nic sie nie wyswietla, co wiecej po wlaczeniu w panelu audio aux nie przelacza mnie na menu audio aux a od razu wylacza je i przekierowuje na FM. to radio to chyba navi bussines CCC ale do konca nie jestem pewnie. w czym moze tkwic problem ? dzieki z gory. aa po podlaczeniu kabla usb normalnie laduje telefon