Witam wszystkich serdecznie, Zastanawiam się nad zakupem X3 E83 : https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-3-0i-231-km-automat-skora-nowe-lpg-ksiazka-serwisowa-bezwypadkowy-ID6zcgHc.html Vin: WBAPA91060WA17686 Bardzo proszę o Waszą pomoc gdyż nie jestem zbyt oblatany w BMW a czasem zdarzało mi się kupować na gorącą głowę... Z góry dziękuję za pomoc, Piotr P.s. pierwsze co rzuciło mi się w oczy to włoska książka serwisowa ale po sprawdzeniu Vin na szybko wyszło że ściągnięty z Wloch, pewnie później Niemcy i dopiero PL.