Witam wsztstkich. Dzis pojawil sie problem w mojej e60 (sedan) 2.2i. Mianowicie problem polega na tym ze po zgaszeniu silnika, wyjeciu kluczyka i zamknieciu drzwi pojawia sie buczenie pod maska po czym po chwili slychac "cmokniecie" i cisza... Tak bylo do dzis... Po skonczeniu buczenia jest cisza przez ok 5 sekund i znow slychac zalaczenie pompki paliwa i buczenie, tak w kolko przez okolo 30minut. Co moze byc przyczyna? Zauwazylem ze mam popekane przewody na zagieciu przy rurcedo klapy bagaznika, brazowy nawet calkiem urwany, czy to moze miec z tym zwiazek?? Pomocy