Cześć, Potrzebuję porady, przydażyła mi się stłuczka, TIR porysował mi cały bok, a drzwi z dołu są pofalowane, błotniki tylny wgnieciony. Najbardziej denerwujące że samochód cały w oryginale BMW e87 2007r. Jak w najlepszy sposób wykonać naprawę, raczej zastanawiam się nad bezgotówkową bo nie mam czasu ani nerwów nad walkami z ubezpieczenia, a nie chce na tym zarobić chce poprostu przywrócić do jak najlepszego stanu. Zastanawiam się czy wybrać ASO Kraków czy jakoś serwis niezależny? Może ma ktoś coś godnego polecenia. Pozdrawiam