Dzien dobry. Niedawno stalem sie szczesliwym posiadaczem bmw e39 z 99 roku. Chcialbym prosic o pomoc, bo nie mam pojecia co to za radio z nawigacja mam zamontowane, a chcialbym zgrac jakies mapy na karte SD zeby moc korzystac z nawigacji. Ktos sie spotkal z takim modelem? Bardzo prosze o pomoc. Ponizej linki do zdjec. A jesli juz ktos rozkoduje to radio to prosilbym o informacje jakie mapy z tym radiem wspolpracuja. https://zapodaj.net/67591aac4014e.jpg.html https://zapodaj.net/cb6ef8dd686e7.jpg.html Pozdrawiam, Michał