Witam, Jestem nowym użytkownikiem, Google przejrzałem, forum tez, nie znalazłem podobnego problemu. Bmw E91,320 d, 2005, bez idrive. Ręczne sterowanie lampek tzn. Włączanie na przycisku w samochodzie działa , ale nie działa przy otwieraniu drzwi i przy otwieraniu auta z pilota. Czyli lampki obok lusterka wstecznego oraz lampki przy drzwiach bocznych. Światło w bagażniku oświeca się przy otwieraniu klapy. Co może być nie tak? Dziekuje z góry i pozdrawiam