Witam, jestem nowym użytkownikiem forum chociaż czytam go przez kilka lat. Obecnie jestem na etapie zakupu e46 330d tylko ten samochód w poliftowej wersji mnie interesuję i tylko w wersji sedan. Mój budżet to od 20k do 25k . Znalazłem w mojej bliskiej okolicy taką bunie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-330d-204km-special-edition-ID6z7meP.html#6f94f3abdf Czy ktoś mógłby coś więcej napisać/ ocenić po zdjęciach. Za głosy ekspertów wielkie dzięki. Pozdrawiam