Skocz do zawartości

sikoku78

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sikoku78

  1. Doraźnie zamocowałem go na silikonie temperaturowym (wiem,wiem...drut...)bo nie dam rady obrócić tam oprawką gwintownika.Niestety dziś rano próbna jazda i abs z esc wciąż świecą... Byłem pewien, że znalazłem przyczynę (był zamontowany czujnik z niebieską wtyczką - u mnie ma być szara) a tu niemiła niespodzianka. Pomyślałem nawet, że śrubka m6 mocująca czujnik i wkładka stalowa w uszku montażowym stanowia masę - minus. Ale to chyba błędne myślenie.Może minimalna warstwa silikonu oddaliła czujnik od koronki? Chyba nie - docisnąłem do oporu, trzyma mocno jak szlag. Teraz to już chyba dość loterii - inpa konieczna. Tylko cholera - nikogo kto mógłby pomóc w pobliżu...
  2. Czyli wierciłeś na wylot? Dobrze rozumiem?
  3. Pytanie, czy mogę wiercić na wylot - wejście otworu jest rozkloszowane, a "mięso"bardziej osiowe do otworu czujnika jest niżej...
  4. Panowie. Częsty chyba problem. Dwudziestoletni związek stalowej śruby m6 i aluminiowego elementu nie do ruszenia... Podczas wymiany czujnika abs łepek śruby ampulowej zostaje na kluczu. Próby rozwiercania przy słabym dostępie kończą się niecentrycznym z czujnikiem otworem w piaście - zwrotnicy... Jak teraz zamocować czujnik? Wypełnić otwór napawaniem aluminium, wiercić na nowo, gwintować...? A może zamocować go inaczej...? Nie uśmiecha mi się wymiana całego elementu...Cholera ... Lewa strona poszła niedawno gładko - tu kapa na całego... Proszę powiedźcie jeszcze mi tylko czy otwór ów śrubki m6 jest ślepy czy wchodzi na wylot do wnętrza piasty? Nie mogę sobie przypomnieć... Za jakiekolwiek porady - dziękuję. Jaca
  5. Panowie. Po podpięciu testera wiązki haka na SKP i uruchomieniu kierunkowskazu - załączyły się wszystkie lampki na urządzeniu. Zwarcie? Brak masy? Gdzie szukać ? Będę wdzięczny za poradę. Jaca
  6. Nie mogę chyba jeszcze dodawać zdjęć - przynajmniej nie widzę takiej opcji... Głośnik zdemontowany, przewody zaizolowane... Chyba myśl twórcza właściciela 'ala' zestaw głośnomówiący... :)
  7. Panowie. Dziś dobrałem się do zapalniczki, która wiecznie jest otwarta - nie blokuje się w pozycji zamkniętej. Jakież było moje zdziwienie gdy po wyjęciu panela klimatronika zobaczyłem "coś" podparte na panelu kulką z gumy i trytytką do innych kabli :) Ewidentnie jest to głośnik - co on tu robi i od czego mógłby być? Co autor mógł mieć na myśli? Czy mogę go usunąć i zaizolować przewody? Dzięki. Jaca
  8. Panowie - przy corocznej wymianie oleju (przebieg ok 8000km) ma znaczenie norma bmw LL01 lub 04? Można ją zignorować? Chciałbym wlać max life 5w30 - nie wiem, czy to odpowiedni ruch z mojej strony. Poproszę o poradę. Jaca.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.