Witam, Ostatnio ściągnąłem deske aby dostać się do nagrzewnicy, i podczas składania zapomniałem podpiąć dwie kostki idące do pająka przy kierownicy. Po włączeniu zapłonu wywalilo błąd o airbag i ciśnienie w kołach poza tym oczywiście nie działało nic na kierownicy. Rozlaczylem akumulator i podłączyłem te dwie kostki, jednak dalej nie wszystko działa tzn działa klakson multifunkcja, BC i automatyczna wycieraczka. A reszta tj kierunkowskazy, normalne wycieraczki i spryskiwacze szyby nie. Co mam zrobić jak to uruchomić?