Witam,dolączjac sie do watku reanimacjia ,kolegi chcial;em sie rowniez poradzic w sprawie REANIMACJI mojej babci(e28m535i) wiec ,w telegraficznym skrocie to co musze zrobic i na co zwracac szczegolna uwage jesli autko stalo dwa lata z rozbita miska olejowa ...mam zaprzyjazninego mechanika ale kocham te autko i zalezy mi zeby cieszyc nim sie jak najdluzej ,pozdrawiam
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.