Witam. Mam bmw e60 z aktywnym wspomaganiem. Po próbie połączenia się ze sterownikiem aktywnego wspomagania nie było w ogóle odzewu więc wymieniłem sterownik o takich samych numerach i teraz mam połączenie ale jest bład "flash error". Podobno trzeba to zakodować. I teraz pytanie do forumowiczów. Na czym polega takie kodowanie? Nie posiadam ipy ale posiadam abritusa który ma wiele opcji. Jeśli jest tu osoba która jest w temacie to bardzo prosił bym o pomoc. Z góry dziękuje !