Witam :) dziękuję . Byłem dzisiaj na komputerze i wyskoczyły takie oto błędy EGS: elektromagnes liniowy, Shiftlock (P0700,P1761) Koleś sam nie wiedział co one oznaczają...dodam jeszcze że auto zmienia już bieg przy 15KM/H ,na dwójkę ,przy 40 KM/H 3...auto słabo reaguje na pedał gazu . Gdzie szukać przyczyny ,co o tym myślicie ?
Witam . Od tygodnia mam problem z skrzynia automatyczna w swojej e46. Problem polega na tym że dopóki nie wcisnę pedalu hamulca ,to nie pojawi się błąd w postaci wykrzyknika w zebatce. Wymieniłem czujnik stopu ale błąd nadal jest. Proszę o pomoc
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.