Panowie a u mnie taki jest problem, Cały czas pokazuje mi błąd kluczyka na desce znaczy się no że bateria rozładowana w kluczyku, pojechałem do speca od kluczyków, sprawdził akumulatorek jest na full naładowany. O co chodzi z tym błędem, akumulatorki naładowane a cały czas jest błąd baterii, jeszcze się mnie zapytał że pewnie bmw kombi bo to jakas stała usterka podobno. Jakieś sugestie???