Witam.W jednym ze sterowników silnika pamięć EPROM uległa uszkodzeniu :( Moje pytanie jest nastepujące,czy do wrzucenia sterownika z innego samochodu potrzebny jest duży wkład finansowy aby go zaprogramować pod moje IMMO? Są również dostępne całe zestawy po 800zł ( 2 sterowniki + EWS + klucz ) ale czy to na pewno zadziała ? Wiadomo że w samochodzie jest jeszcze komp pokładowy,sterownik skrzyni i inne...Mam na myśli konflikt choćby vinu . Z góry dzięki,mam nadzieję że ktoś pomoże bo jestem w kropce. :cry: