Witam, E81 rocznik 2008 159.000 km Od niedawna zaczelo mi szarpac na pierwszym biegu i na wstecznym , nie da sie plynnie ruszyc bez przytrzymawania sprzegla galka zmainy biegow sie trzesie, zapalila sie ikonka wydechu spalin po 10 sekundach zgasla Postanowilem wymienic 4 swiece 4 cewki lekko pomoglo ale nie na dlugo po kilku kilometrach i odpaleniu auta zanwu padla cewka numer 1 silnik chodzi jak diesel Wymienilem cewke ale nic to nie pomoglo i dalej mam szarpanie W czym problem sonda nox ? Jutro oddaje auto do serwisu bmw