Dzisiaj cały dzień wszystko działało czyli jakby by jakiś bezpiecznik walniety był to by nic nie działało.w sobotę będę miał trochę czasu to sprawdzę najpierw panel i sprawdze wszystlie kable do niego.
Witam,to mój pierwszy post i moje pierwsze bmw.Problem polega na tym ze z nawiewow leci tylko gorące powietrze,równocześnie przestała działać klima i brak obiegu wewnętrznego(w tych dwóch przyciskach przy naduszeniu nie włącza się nawet dioda na przycisku).Mam małe pojęcie o mechanice ale proszę o pomoc aby wiedzieć czy mechanik nie chce ze mnie za dużo wyciągnąć. Pozdrawiam.
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.