Nie mam takich FA , robiłem sg_codieren dla CHOST,CAPPL,CGATE,CAUDI,CTUNE, również próbowałem zrobic update winKPF ale update trwał krótko może 40 minut wiec tom nie jest pełny update ale pewnie dla tego ze update był na tą samą wersję. Czy ktoś wie jak zrobić może downgrade do niższej wersji oprogramowania? Radio podłączyłem do innego samochodu i nadal brak dźwięku. Robiąc testy impą dźwięki pojawiają się w głośnikach a nawet dźwięki ostrzegawcze z radia