Witam, nie dawno zakupiłem X piątke i mam problem tego typu że od wczoraj nie mogę wyłaczyć radia mogę je jedynie ściszyć, guziki zmieniające stacje nie działają nie mogę również zmienić trybu na płyty, co więcej nie mogę również obsługiwać komputera tzn. nie mogę wejść w żadne funkcje ale moge przeskakiwać pokrętlem. w chwili obecnej aby zmienić stacje radiową korzystam ze sterowania przy kierownicy. dodam iż mam radio z nawigacją. proszę o pomoc. pozdrawiam serdecznie Wojtek