Tak kupiłem. Na zdjęciu faktycznie elementy prawego przodu wyglądają nie najlepiej. To wina źle trzymającego prawego zamka klapy silnika. Po naprawie zamka klapa dobrze przylega jest już równiutko. Nie trzyma jeden zaczep zderzaka przy samym reflektorze. Jutro zrobię zdjęcie to wkleję. Samochód jest już po pełnym przeglądzie, tzn. oleje, filtry oleju, świece, filtr powietrza, filtr paliwa, mikrofiltr. Pozostało do zrobienia wymienić odbojniki amortyzatorów tył. Dzięki DRAY - serwis niczego więcej nie znalazł poza tym co mi pokazałeś. Pozdrawiam,