Witam, przy ostrej jeździe (hamulec, but, hamulec, but) po chwili jakby strzela mi coś pod autem (trudne do zlokalizowania) ewidentne zatrzęsienie autem i auto traci moc( wciskam gaz i trzęsie autem bardzo powoli się rozpędza) nie wiem czy odłącza się turbina czy coś dzieje się ze skrzynią, zaznaczę od razu, że nie wyskakuje mi błąd na komputerze. Co to może być? Z góry dzięki za wasze podpowiedzi i odpowiedzi :D