Tak sprawdzalem wszystko jest w pozadku...Ewidentnie gdy ruszam kierownica prawo lewo stuk dochodzi z przodu i uderzenie leko czuc pod nogamk od strony pasazera lecz nie zawsze...Gdy przykladowo krece podczas jazdy to stuki sa z poczatku chwile niema i pochwili znowu pojedyncze stuki..Juz sam niewiem co to moze byc ...A czy krzyzak mogly tak robic? ...Dodam ze na nierownosciach tez mam pojedyncze stuki niekiedy...