Witam Serdecznie Wszystkich . Mam problem z zapachem spalin w Kabinie Oraz sporą ilością spalin pod Maska ... Został usunięty Dpf uszczelka na Dolocie do Intercoolera bo tyła Pęknięta . lecz dalej Ilość spalin jest Spora Lokalizacja Spalin jest pokazana na Obrazku .Dodam także ze kolektor jest cały byl sprawdzany . http://i64.tinypic.com/dw40td.jpg
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.