Witam. kolego mam taki sam identyczny problem e60 530d. rozladowało aku zaczeły wyskakiwać jakieś błędy i też błąd pompy paliwa. aku mam nowy inpa pokazuje coś z klema ibs ale niby bez tego też odpali. Kamil KogowanieBMW podlączał swojego kompa i jest błąd zasilania tej pompy też chodzi głośno a auto nie pali wyskoczyła kontrolka service a na dodatek padła jednostka ccc :/ kolego jak odpalileś auto?? co było przyczyną?? u mnie szybra niema a aku suchy jak wiór. zrobione synchro cas i nic prosze o pomoc