Witam. Mam problem z moja bmw 120d. Auto pochodzi z 2008 roku. Pod maska pracuje silnik diesla 2.0d n47. Problem polega na tym ze pewnego razu przestały działac szyby. Mieszkam w uk wiec swiatła nie sa uzywane na codzien. Dzisiaj wracałem z pracy i musiałem ich uzyc. I tutaj załważyłem ze tez ani nie działa podswietlenie deski rozdzelczej, zegarów. Nie działaja kierunki oraz awaryjne. Co najdziwniejsze jest ze klimatyzacja, radio,zegary, lusterka działaja. Co mogło sie popsuc?? sprawdzałem bezpieczniki i sa ok.