Witam, Czy spotkał się ktoś z powracającym problemem ABS/ASC? Sprawa wygląda tak że zapaliły się kontrolki i oczywiście brak działania ABS/ASC. Na kompie błąd czujnika prawy tył. Czujnik wymieniony na używkę, i wszystko wróciło do normy, kontrolki pogasły. Przez ok miesiąc wszystko było ok, po tym czasie kontrolki znowu się zapaliły i dalej błąd prawego tylnego koła. Chyba mało prawdopodobne że kolejny czujnik w tym samym kole padł bez jakiejś przyczyny?