Ale wtopa :mad2: A co myślicie o tym aucie? Czy warto się nim interesować? Kwestia wyposażenia? Jak pytałem go o jakieś naprawy to mówił że silnik skrzynia zawieszenie ok, pytam o blacharkę to mówił że nie ma nic widocznego..
Witam. Od 1,5miesiąca szukam dla siebie e61. Wiem że powinienem podać vin ale sprzedający powiedział ze mi nie wyśle bo już wysłał z 200razy, a i tak nikt nie przyjechał i dlatego zaprasza do przyjazdu. Może ktoś ją już oglądał albo miał nr vin? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530xd-235km-2x-mpakiet-serwis-aso-bmw-full-opcja-oryginal-ID6yUgUn.html#xtor=SEC-8
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.