Witam, wie ktoś dlaczego dostaje się olej do płynu chłodzącego, w bmw e60 3.0d . Uszczelkę pod glowica wymieniana była 1.5 roku temu, teraz wymieniłem uszczelkę obudowy filtra oleju i uszczelkę chlodnicy oleju. Proszę o rady.
WItam mam problem z skrzynia , podczas postoju miałem wrzucone w skrzyni D , nagle szarpło autem i wyskoczyło na komputerze "bład automatycznej skrzyni" wyłączyłem silnik i właczyłem i już nic nie pokazuje , sprawdziłęm inpa i pisał i bład" 4BE2 Botschaft (gearbx_Data) . Ktoś wie co to możę byc?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.