No to ruszam do boju z samochodem, jest juz w PL i zaczynam metamorfoze. - Zaczynam od ogarniecia zawieszenia i zamiana na gwint http://allegro.pl/gwint-gwintowane-bmw-e46-gold-edition-mts-eibach-i6758153475.html - zmiana tarcz ham i klockow (co polecacie??) - piaskowanie+malowanie+regeneracja zaciskow - kolo 19" styling 95 lub 132 - rozporki kielichow przod i tyl. 2 etap gdzies za miesiac to bedzie ogarniecie silnika bo bierze troszke olej 3 etap lakierowanie i konserwacja w listopadzie powrot autka na wyspy.