witam wszystkich jestem tu zupelnie nowy, moja bmw odbieram dopiero za 3 dni :-) ale to tematu. zakupilem dla tescia plyte professional 07-2 do e60 i ze smutkiem musze was poinformowac ze wsrod krajow wymienionych na opakowaniu nie ma Polski. jest jeszcze nadzieja ze sa chociaz trasy przelotowe. jesli ktos jest zainteresowany moge uzyczyc plyte do testow ;-) --> na prv pozdrawiam, formit04