Witam, mam pytanie odnosnie czujnikow parkowania w e60. Mianowicei posiadam e60 z 2005 roku, i jeden czujnik mi padl, a na allegro znalazlem oferte z czujnikiem tego samego koloru, ale w aukcj pisze ze to jest LIFT i tu sie pojawia pytanie czy ten czujnik bedzie pasowal do e60 z 2005 czy jest jakas roznica? Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/bmw-e60-e61-czujnik-pdc-monacoblau-a35-lift-8471079123