Witam wszystkich! Jako że jestem nowy na forum proszę o wyrozumiałość. Od 3tyg. Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW X3 e83 3.0d z 2006 r. Kilka dni po zakupie zwróciłem uwagę że nie działa mi spryskiwacz szyby tylnej, po znalezieniu papek zobaczylem ze jedna wtyczka jest wypieta po jej wpieciu caly czas pracuje nawet bez zaplonu, moje pytanie brzmi co może być tego przyczyna? Może jakiś przekaznik?