Witam wszystkich Mam pytanie a mianowicie dzieje mi się tak już 2 raz (ostatni raz po deszczu tydzień temu ) Po nocy przestanej pod chmurką odpalam ja i zaczyna nierowno chodzić kopcic i drgać Gdy tydzień temu wymieniłem swiece wszystko wróciło do normy , dziś odpalam i to samo ... 5 świec czarnych jak smola i 1 w ogóle nie zabrudzona Dodam że ma LPG i gdy to się dzieje nie przełącza się na gaz