Witam. Mam problem z centralnym zamkiem. problem jest taki ze reczne zamykanie i otwieranie kluczykiem dziala, dziala przycisk w aucie ale centralka nie reaguje na przyciski na pilocie. Zmieniłem moduł antenowy, sprawdziłem bezpieczniki, wymieniłem baterie w pilocie i dalej nic. Próba kodowania przez pół godziny tez nic nie dala. Na początku zamek działał normalnie lecz czasami sie nie zamykał. Po wymianie bateri i kodowaniu go juz więcej nie było reakcji. Auto: Bmw e39 525 2.5 tds 1998 r Z góry dziękuje :D