Chce wymienic odtwarzacz kasetowy na cd, lub dvd. Jak sie zabrac do wymontowania kaseciaka? Jaki model wybrac, aby sterowanie w kierownicy bylo wciaz aktywne? Z gory dzieki za wszystkie pomocne odpowiedzi. (e46 2002r.)
Chce wymienic odtwarzacz kasetowy na cd, lub dvd. Jak sie zabrac do wymontowania kaseciaka? Jaki model wybrac, aby sterowanie w kierownicy bylo wciaz aktywne? Z gory dzieki za wszystkie pomocne odpowiedzi.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.