Klapa była wygięta jak banan i była zablokowana ala dałem radę i wyprostowałem. W częci elektronicznej przerwane przewody od druku do złšcza też dałem radę. Trzy godziny ostrej walki i autko miga jak głupie. Jeszcze raz wiekie dzięki. pozdro.
Mam e32. Od pewnego czasu automat przerzuca mi biegi dopiero po przekroczeniu 3000 obrotów w tedy czuje się duże szarpnięcie. Czy wymiana oleju coś pomoże? a może jakaś regulacja? Proszę o informację.
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.