Mam problem z lapmami, niestety nie moge znalesc informacji jak odcztytac info z lamp Jezeli ktos jest w temacie to prosze o pomoc. Kupilem dwie lampy do F10 z USA/ gosc ktory handluje na duza skala czesciami do BMW zapewnial w 100% ze sa to lampy z USA/ w ubieglym tyg w jednym z serwisow ASO BMW w KRK stwierdzili ze jedna z lamp to anglik. Ogolnie mam problem z lampami bo mi nie dzialaja ringi i dzienne ale to juz inna sprawa. Chce miec pewnosc ze to anglik lub nie zanim wroce do goscia z lampami https://www.fotosik.pl/zdjecie/0344605e9db111e4