Z raportem tak zrobie. Ładnie wyglada chyba zaraz się przejade zobaczyć. Problem w tym że już widziałem pare złomów i troche mi się odechciało jeździć.
Ktoś widział coś wie? Gość daje sobie ręce uciąć za przebieg. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-535d-272km-bi-turbo-ze-szwajcarii-m-pakiet-ID6yUSRF.html
Cofał i uderzył w prawy tył zbił lampę. Błotnik troszkę wgięty może milimetr nie ma tragedii ani rysy,gorzej ze zderzakiem zrobiło się uwypuklenie niewielkie (odbiło się wzmocnienie zderzaka).
Oglądałem auto. Konwerter do wymiany,auto po gradobiciu(dach maska),uszkodzony lekko zderzak z tyłu.Felgi korozja dobre opony zimowe.Elektryka dziala nie zmęczony w środku.Malowana klapa tylna,przedni i tylny prawy błotnik. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-head-up-m-pakiet-full-opcja-unikat-ID6yWVpf.html#xtor=SEC-8
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.