Witam proszę o pomoc .może ktoś z was spotkał się z takimi objawami.moja bmw e91 320d 163km rano po odpaleniu dość mocno kopci na biało niebiesko dym jest bardzo gryzacy i delikatnie nierówno pracuje . Podczas jazdy nie uroni nawet małego dymka ale gdy się zatrzymam np na czerwonym to znowu zaczyna kopcic i obroty zaczynają delikatnie falowac .auto posiadam 2 miesiące więc za bardzo go nie znam.olej i filtry wymieniłem .Z tego co wiem to napewno padniete są świece. Ale teraz przy takich temperaturach to chyba bez znaczenia.moze odma?? Z góry dzięki za pomoc.