Treść opublikowana przez Rafalard90
-
problem z układem kierowniczym
Dziękuję za podpowiedzi Nie pozostaje mi nic innego niż dzwonić po hurtowniach i szukać klamota Dam znać o efekcie końcowym Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam zaangażowanych.
-
problem z układem kierowniczym
Z kanałem też nie będzie problemu Ale z zaworkiem do zamówienia i w którym to jest miejscu dokładnie
-
problem z układem kierowniczym
Jeśli mogę prosić fachowca z tej dziedziny o link do sklepu bądź aukcji Nie mieszkam w Polsce i ciężko mi cokolwiek szukac w necie skoro nie wiem jak to wygląda itd. Z góry dziękuję i przepraszam jeśli naruszylem jakkolwiek regulamin forum
-
problem z układem kierowniczym
Hmmm O, ciekawa wypowiedz. Bardzo "droga" a jakże tania Moze jakąś fotka się znajdzie gdzie to, jak wygląda, jakiś plan na wymianę? Potrzebny kanał itd. ?
-
problem z układem kierowniczym
Odnawiam U mnie ciężko chodzi i w dodatku buczy przy zakrętach prawo lewo Poziom oleju w zbiorniczku ok. Gdzie znajduje się ta śruba?
-
e91 318d Buja przy gaszenia auta
E91 318d 2007r Przy gaszenia buja autem i piszczy pasek Nowe sprzęgło 2mas, nowy pasek o napinacz paska. Może to być od koła pasowego?
-
116d problem z pdc
Faktycznie to tylko kwestia nastawienia Podsumowując, uważam to za dobra opcje Dziękuję za reakcję Pozdrawiam
-
116d problem z pdc
Trochę to dziwne , muszę się przestawić Szkoda że m menu nie ma opcji ustawień po swojemu No cóż Dziękuję bardzo za odpowiedź Pozdrawiam
-
116d problem z pdc
Dowiedziałem się że wszystkie z serii f tak już mają Prawda czy fałsz?
-
F20 głośny nawiew w trybie max
Zdecydowałem się na zakup OBR na bluetooth widzę za 10euro Ale i też 50 lub 100euro Brat tani czy inwestować?
-
F20 głośny nawiew w trybie max
Wobec tego muszę znaleźć kogoś z kompem Ok, ruszam do akcji Trochę to potrwa bo w Belgii teraz urlopy i spora część warsztatów jest zamknięta
-
F20 głośny nawiew w trybie max
A to już gorsza sprawa Mam to auto na rocznej gwarancji komisu Chce się dowiedzieć jak najwięcej żeby nie dać się zrobić na tym problemie
-
F20 głośny nawiew w trybie max
Korekta Znalazłem w hurtowni Za około 250zl firmy Valeo Co sądzicie? W sumie są dwa: 1 Regulator, wentylator nawiewu do wnętrza pojazdu 2 Opornik, wentylator wewnętrzny Nie czaję różnicy Który to ten właściwy
-
F20 głośny nawiew w trybie max
No faktycznie, jest. Przepraszam,emocje poniosły i nie sprawdziłem. Kosztowna sprawa 1100 zł Chyba że rzeczywiście coś tam siedzi. Słychać to faktycznie jakby przyłożyć kartkę papieru do lopatek wentylatora Dziękuję Dam znać po ogarnięciu
-
F20 głośny nawiew w trybie max
Kiedy włączę tryb max lub obieg zamknięty słyszę dziwne buczenie, tarcie głośny nadmuchu ciężko to opisać Jakby był problem z mechanizmem sterujący obieg zamknięty - to moje spostrzeżenie Spotkał się ktoś może z tym problemem ?
-
116d problem z pdc
Witam Posiadam nowy nabytek 116d 2013r Auto posiada czujniki cofania tył Problem czy normalka Po zakończonym parkowaniu, kiedy wrzucę luz czy pierwszy bieg nadal pikaja czujniki Przestają w momencie zgaszenia auta lub całkowicie pustego przedpola na LCD Dodam że mam jeszcze 3 z 2007 i jak wrzucę na luz przestają pikac Jeśli to jakąś usterka jak temu zaradzić.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Podane linki ww nie działa po wypalenia Ktoś coś?