Posiadam bmw e64 cabrio 630i z 2007. Raz na jakis czas jak skladam dach a nastepnie jak go zamykam wyskakuje mi blad ze dach nie jest zamkniety kiedy tak naprawde jest zamkniety. Oddalem ostatnio do bmw i powiedzieli ze mam gdzies przebicie na kablach. sensory dachu mam wymienione na nowe. Polecicie jakis dobry garaz w polsce bo w Londynie chca mnie skasowac 1000f za robocizne nie wliczajac czesci. A i tak bede w Polsce niedlugo.
Posiadam bmw e64 2007 i ostatnio padlo mi radio bo siosta wrzucila mi do niego monety. Wszystko popalone wiec kupilem uzywane na allegro takie same z identycznym numerem 9 149 228 lecz z modelu e63. Czy jak bede montowal radio to czy musze wpisywac jakis kod czy bedzie dzialac tak jak nalezy? Numer radia to HS 7552 77575232. Dziekuje, pozdrawiam
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.