Witam, Posiadam e92 w pełnej elektryce foteli, lusterek. Od kilku tygodni gubi mi się ustawienie lusterka lewego po zgaszeniu silnika. Po naciśnięciu przycisku „start/stop” lusterko lewe przestawia się samoczynnie. Próbując powrócić do mojego ustawienia lusterka z pamięci fotela, nic się nie dzieje. Jak ustawie lusterko prawidłowo, następnie dam zapamiętywanie pozycji w pamięci fotela, to wszystko jest ok i się fotel i lusterko ustawia według moich ustawień. Czy można podejrzewać moduł pamięci fotela? Gdzie go znajdę aby sprawdzić nr? Proszę o sugestie. Pozdrawiam Tomek