Treść opublikowana przez strashnik
-
[E46] 320D M47N Wtryski - dziwna sprawa
Witam. Dziś oddałem do sprawdzenia wtryski. Okazało się, że wszystkie przelewają, więc postanowiłem szukać używek na wymianę. Tu właśnie zaczynają się schody... We wszystkich wyszukiwarkach pokazuje mi, że powinienem mieć wtryski z nr BMW 77...836. Wtryski które miałem zamontowane to nr Bosch 0445110080, czyli 77...609. Pytanie: których szukać?
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Niestety po instalacji StandartTools 2.12 i skopiowaniu pobranej paczki mam taki błąd: IFH-0009: no response from controlunit. Ktoś może jakoś pomóc? Aktualizacja: Po zlutowaniu 7 i 8 pinu wszystko działa :)
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Witam. Zakupiłem kabelek OBDII i ściągnąłem INPA od Trandolf. Program mi odpala, ale nie widzi mi kabelka. Tzn. "dioda" się nie zapala. Co może być nie tak? Działam na Win7 64bit z VMware.
-
E46 320d bledy po regeneracji turbiny
Witam. Moje auto stoi u mechanika po regeneracji turbiny. Dzis mialo byc do odbioru ale mechanik dzwoni ze nie wyda bo vos sie dzieje. Mowi ze pojawiaja sie bledy czujnika polozenia walu korbowego i doladowania. Uwazacie ze to on cos poknocil? Auto bylo sprawne przed naprawa. Regenerowalem turbine tylko dlatego ze lekko przepuszczala olej. Podobno auto nie ma mocy.
-
320d Co to za wtyczka?
Problem tkwi w ograniczonym dostepie. Zwykly imbus nie siega na tyle zeby moc wykonac obrot
-
320d Co to za wtyczka?
No wlasnie to jest czujnik od rury od interka ;) niestety martwi mnie fakt oleju w egr. A moze ktos z Was wie jak odkrecic srube od filta powietrza przy podszybiu?
-
320d Co to za wtyczka?
Zaworku szukac po wezyku podcisnienia dochodzacym do egr?
-
320d Co to za wtyczka?
W okolicach egr znalazlem taka wypieta wtyczke. Ktos wie gdzie to i co to?
-
320D Problem z odpalaniem auta.
Opisuje na raty bo pewne rzeczy wychodza z czasem a wlascicielem buni jestem od tygodnia.
-
320D Problem z odpalaniem auta.
Sprawa ma sie inaczej. Mam 2 klucze. Jednym otwieram itp ale przy nim jest problem z odpalaniem. Na drugim kreci ale nie dziala pilot
-
320D Problem z odpalaniem auta.
Ok, więc pytam dalej. Skąd będę wiedział, że kostka jest odpowiednia? Są różne nr na allegro. Najpierw wymontować i sprawdzić?
-
320D Problem z odpalaniem auta.
Jak to mogę najprościej potwierdzić? Jestem laikiem a nie chcę pchać w kiejde mechanikom
-
320D Problem z odpalaniem auta.
Witam. Mój problem polega na tym, że auto czasem nie chce odpalać. Są kontrolki zapalone, słychać wszystkie pompy itp, ale po przekręceniu kluczyka jest cisza. Myślałem, że zawiesza się rozrusznik. Jadąc do mechanika zauważyłem, że problem minimalizuje się, jeśli kierownica jest zablokowana, ale po przekręceniu w lewą stronę. Szukać błędu w stacyjce? Ktoś miał podobny problem?
-
E46 Touring odnowienie listew wewnętrznych
Przedwczoraj zdrapywałem papierem wodnym, chyba 240. Ładnie schodzi. Jest tu temat założony. Ja osobiście posiłkowałem się tym tematem. Papier 240, 500, 1200, 2000 i pasta tempo. Prezentują się ładnie