-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Po jakiś próbach ekran wgrywania, wylączania z pozycji 1 kluczyka i włączania pojawił się nagle ekran do ustawienia daty i tak dalej po czym po minucie, dwóch zniknął i dalej nic się nie dzieje. Dioda pali się nadal na czerwono więc czytnik reaguje bo próbuje odczytać płytę. To co podesłałeś to super bo do Kraśnika mam akurat nie daleko więc fajnie, spróbuję jeszcze raz wgrać na inną płytę softy może pomoże
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Czarny ekran zrobił się jak wrzuciłem ten soft v23 wcześniej był napis ze proszę włożyć płytę CD. Czytnik był tez w naprawie i dostałem informacje ze czytnik działa i wyświetla coś. Oryginalny soft to jaka wersja żeby spróbować wgrać ? Może jest jednak jakiś patent na uratowanie tego bo nie chce kupować kolejnego czytnika w niewiadomo jakim stanie
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Wypaliłem płytę z tym softem, czytnik przyjął płytę zaczął czytać, ekran mrugnął 2-3 razy lekko i stał się czarny. Po czym po minucie wypluło płytę. Czytnik raz mrugać szybko czerwoną diodą raz się świecił ciagle. Teraz jak płytę wypluło swieci się na stałe. Dodam ze po pobraniu tego pliku wgrałem tylko .ISO czyli ten jeden największy plik i po wgraniu imageburn i sprawdzeniu płyty był tam jakiś folder wiec teoretycznie powinno chodzić. Co zrobić w takim przypadku ? Dzięki za pomoc :)
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Mój monitor zachowuje się identycznie jeśli odepnę czytnik. Po prostu jest czarny. Większość użytkowników używa softu od Mr.Lova https://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW_has*c5*82o+to+bmw. Wymieniłem monitor. Ożył. Teraz pokazuje się taki komunikat: https://imgur.com/a/5TlA58N Wgrałem soft od Mr.Lova v17 wypluwa płytę. Wgrałem v17_1 wraz z CDKey również wypluwa płytę. Tylko przy pierwszej próbie wgrania z płyty napisało że są błędne mapy czy coś w tym stylu. nie zrobiłem zdjęcia niestety, tylko był wgrany tam tylko i wyłącznie plik v17_1 o największym rozmiarze Czy macie jakieś pomysły ? Wiem że były już takie tematy na forum jednak chciałbym dociągnąć tą sprawę do końca
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Mój monitor zachowuje się identycznie jeśli odepnę czytnik. Po prostu jest czarny. Większość użytkowników używa softu od Mr.Lova https://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW_has*c5*82o+to+bmw Możesz jeszcze podłączyć INPA, navcoder czy jakiś inny program i sprawdzić czy ten zepsuty monitor cokolwiek gada. Z tego co pamiętam jak łączyłem INPĄ to nie chciał się połączyć z monitorem. W innym aucie czytnik i wszystko działa jest sprawne i podłączone a ten sam monitor również nie świeci, nawet nie wyświetla komunikatu o wgraniu softu, gdzie po podmianie na inny pokazuje się taki napis
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Zakupiłem drugi monitor tak czy inaczej, bo tak jak mówisz to w 99% wina monitora. Jak będę już cokolwiek na nim widział będę pisać jeszcze jeżeli o chodzi wgranie softu :) Chyba że na takim monitorze jak podesłałem zdjęcie po wgraniu softu się coś zmieni, ale wątpię bo wygląda to na padnięty monitor jak w innym aucie też nic nie wyświetla czy może ja źle myślę
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Monitor wygląda ciągle w ten sposób https://imgur.com/a/Us6qODG bez znaczenia czy jest podłączony w moim aucie czy innym. Po podłączeniu drugiego monitora u mnie wyświetla się komunikat o wgraniu software. Dodam że drugi monitor z drugiego auta działa w 100%, więc to nadal wina softu a nie samego monitora ? :/
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Monitor jest i tak chyba walnięty ponieważ podłączyłem go do innego auta i też nic nie wyświetla, a z auta kolegi podłączyłem monitor do siebie i pokazał się komunikat
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
sprawa wygląda następująco. Podmieniłem monitor ze swojej e39 do e38, monitor nie odpalił. Po podmianie monitora z e38 pojawił się w e39 komunikat na monitorze: Wymagane wgranie software. Włóż płytę do napędu CD-ROM Skutkuje to że mam uwalony monitor, kupuje więc nowy monitor i moje pytanie jest takie: Czy będę musiał wgrywać jakiś soft po zmianie monitora na nowy czy będzie to plug&play i wszystko będzie chodzi? Skąd wgrać sobie soft/OEM jak znaleźć co powinno być. dodam że mam Navi MK3
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Podpiąłem niebieska wtyczkę z DVD do tunera. Ekran nadal szary
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Logo się nie pojawia. Po odpięciu TV i czytnika nadal taki ekran jakby się podświetlał ale nic nie pokazuje Widać ze się podświetla jednak nie jest czarny całkowicie jak przy zgaszonym aucie. Po kombinowaniu z tą taśmą jest ciut ciemniejszy niż był wcześniej ale być może to kwestia światła z zewnątrz bo robiłem to o różnych porach
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
To już sprawdzałem. Taśmy są wpięte i dalej nic się nie dzieje
-
Szary Ekran Navi 16:9 e39
Witam. Pacjent to e39. Od kupna auta na ekranie nie wyświetlało się nic. Cały czas ekran świeci na szaro/biało. Radio gra bez problemu ( tuner oddawany do naprawy), czytnik DVD również oddany do naprawy i teoretycznie działa, tuner TV podmieniony na inny również brak zmian Sprawdzałem również taśmę w ekranie ale jest wpięta w kostki. Próbowałem podmienić kostkę niebieską z Tunera TV do DVD jednak bez sukcesu Jakie macie pomysły ? Proszę o pomoc :)