Ja na Twoim miejscu nawet nie brał bym pod uwagę zakupu takiego auta w Polsce. Nawet jeżeli jest to pewny egzemplarz to jakość dróg i ilość autostrad w Niemczech mówi samo za siebie. Sam mieszkam w DE i mam przeloty w 95% autostradami, nawet nie martwię się czy dpf się wypala czy nie bo mam mnóstwo okazji do wypalenia, poza tym sztywność karoserii po niemieckich autostradach też będzie inna, zawieszenie, skrzynia biegów, jakość paliwa itp, itd. Tak na marginesie to 3l to pancerny silnik i w e91 miał chyba 245 KM? Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka