Witajcie , mam taki problem , po odpaleniu samochodu gdy wcisne pelny gaz (jest na luzie) to dochodzi tylko do 4 tyś obrotów dalej go nie puści na wyższe obroty. Co to może być? Czyscilem przepustnice, filtry i dalej to samo . I Dodam że zauważyłem że w czasie jazdy też go muli raczej na niższych obrotach oraz, gdy z jedynki ruszę dosyć normalnie (nie gwaltownie) to czasami zapala mi sie kontrola trakcji chociaż koła nie boksuja Dodam że to disel 2003r lift