Witam.Czy zmieniajac zwykly tylny zderzak w E60 na zderzak z M pakietu,wystarczy tylko odkrecic go i zalozyc tamten? Na pewno potrzebne sa jeszcze jakies dodatkowe rzeczy..Orientujecie sie moze co i w jakiej cenie.Pozdrawiam.
Tylny zderzak do E60 z M pakietu(bez PDC) poszukiwany dla kolegi. Mam nadzieje,ze nie bedzie go musial kupowac w BMW...Moze ktos zna namiary na taki zderzak. Pozdr.
http://cgi.ebay.pl/TV-FREE-podczas-jazdy-NAVI-BMW-3er-E90-5er-E60-6er-E63_W0QQitemZ200104843092QQihZ010QQcategoryZ75327QQcmdZViewItem Co Wy na to?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.