Cześć, kupiłem e61 z urwanym plastikiem pod rączka otwierania maski (ten co trzyma linkę). Element wymieniłem jednak rączkę muszę bardzo mocno ciągnąc żeby maska się otworzyła. Prawdopodobnie znowu pęknie jeżeli nic z tym nie zrobię. Może ktoś wie co zrobić żeby maska się lżej otwierała ?
Witam, mam problem ze wskazówka paliwa, zle wskazuje poziom. Gdzie szukac problemu? W zegarach czy moze w czujniku zamontowanym w baku?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.